Tel:
Testeck. Ltd.
Testeck. Ltd.

Testek Ltd.

Sıcaklık sensörü ve düşük dumanlı halojen içermeyen alev geciktirici yüksek sıcaklık kablosu üreticisi:www.testeck.com/

Ana sayfa

Testeck. Ltd.

Bize hakkında birkaç kelime
Çin Testeck. Ltd. şirket Profili
Çin Testeck. Ltd. şirket Profili
Çin Testeck. Ltd. şirket Profili
Çin Testeck. Ltd. şirket Profili
1 2 3 4

Testeck. Ltd.

Testeck Ltd. 2003 yılında kurulmuştur ve Shenzhen Yüksek Teknoloji Endüstri Parkı'nda bulunmaktadır.Testek ltd.müşterilerine algılama, iletim ve elektromanyetik uyumluluk için entegre çözümler ve ürünler sunar.

İtalyan metro lokomotif sistemi üreticisi için inşaat işbirliğini ve güç sistemi şemasının mükemmel uygulamasını başarıyla gerçekleştirdi;İtalyan metro otomobil üreticisinin iç aydınlatma sistemi ve yolcu iletişim sistemi için olgun bir çözüm sağladı.

Şirketin ilk on müşterisi arasında CRRC, State Grid, Southern Power Grid, GE, Siemens ve Tyco yer alıyor.Önümüzdeki birkaç yılın nispeten hızlı bir büyüme ivmesini sürdürmesi bekleniyor.
Şirketin 2 ulusal düzeyde yüksek teknoloji işletmesi, 100'den fazla patenti vardır ve küresel büyük ölçekli jeneratör seti koruma sistemleri ve demiryolu taşımacılığının dikey alt bölümünde yer almaktadır.

Şu anda, dünyadaki büyük tek makineli 1 milyon kilovatlık jeneratör setleri için sıcaklık ölçüm sistemlerinin ana tedarikçisi ve yüksek hızlı demiryolu EMU'ları için sinyal kablolarının tek yerli tedarikçisidir.Aynı zamanda enerji endüstrisinde yeni EMC'nin öncüsüdür.

Algılama, güç, polimer malzemeler, makine, kablo ve diğer alanlarda uzmanlardan oluşan Ar-Ge ekibi, on yıldan fazla bağımsız inovasyon için Shenzhen taishite'nin alt bölüm alanındaki deneyim ve bilgeliğini takip ediyor, profesyonellere bağlı kalıyor. bağımsız yenilik yolu, üst düzey sıcaklık sensörü, özel kablo ve sızdırmazlık cihazının temel teknolojisini kavrar ve benzersiz ve istikrarlı bir üretim süreci oluşturur.

Testeck Ltd.Tech Ekibi, müşterilerin en kaliteli ürünleri zamanında almasını, belirtilen tüm paketleme, etiketleme ve teslimat gereksinimlerinin doğru bir şekilde karşılanmasını sağlamak için iyi eğitilmiştir.

Eşsiz tasarım, istikrarlı kalite ile birleştiğinde, hem Yurtiçi hem de Yurtdışında ünlü bir üne kavuştuk, birçok uluslararası markalı Şirket karşılıklı işbirliği için bize geldi.

Testeck her zaman minnettar bir kalple yoluna devam edecektir ve dünyanın her yerinden müşterilerimiz, acentelerimiz ve distribütörlerimizin desteği için teşekkür ederiz.
OEM/ODM gereksinimlerinden herhangi birini memnuniyetle karşılıyoruz ve ayrıca Özelleştirilmiş Hizmet sunuyoruz, yeni ürünler geliştirmek için özel distribütörümüz ve ortak araştırmamız olmaya hoş geldiniz.

 

 

 

 

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Markalar : Test kontrolü

No. Çalışanları : 200~300

Yıllık satış : 50000000-80000000

Yıl kurulan : 2003

İhracat p.c : 70% - 80%

Şirket tarihçesi

  • Taishite teknolojisi, Shenzhen yüksek maaşlı bilim ve teknoloji parkında bulunan 2003 yılında kuruldu.
  • 2005 yılında sensör üretim hattı tamamlandı ve ilk nesil sıcaklık ölçüm ürünleri geliştirildi.Changjiang Electric Power Co., Ltd. ve Huanghe Water Conservancy and hydropower Co., Ltd. için otomasyon ürünleri sağlar.
  • 2006 yılında ikinci nesil sıcaklık ölçüm ürünleri başarıyla geliştirilerek kullanıma açılmış ve taishite markasının tescili için başvurulmuştur.
  • 2010 yılında Three Gorges Xiangjiaba Hidroelektrik Santrali ve Xiluodu hidroelektrik santrali şirketin ürünlerini kullanmaya başladı.Aynı yıl Harbin power, Dongdian, Voith, Toshiba, Zhefu ve diğer ana motor üreticileri ile işbirliği yapmaya başladı.
  • 2011 yılında yeni elektrik santrali pazarında tarihi bir atılım yapıldı.Çin'in en büyük ikinci ve dünyanın üçüncü büyük elektrik santrali olan Xiluodu Hidroelektrik Santrali, Taisite ürünlerini toplu olarak kullanmaya başladı.
  • 2012 yılında, dünyadaki en büyük tek ünite kapasitesine sahip Xiangjiaba Hidroelektrik Santrali (Çin'in üçüncü ve dünyanın beşinci en büyüğü), gruplar halinde taister sıcaklık sensörlerini benimsedi.
  • 2013 yılında taishite kablo raylı geçiş kablosu alanına girdi.
  • 2014 yılında şirket yeni bir fabrikaya taşındı.
  • Taishite teknolojisi 2016 yılında büyük jeneratörler için ulusal standartların oluşturulması ve revize edilmesi çalışmalarını üstlendi ve metalurjik ve nükleer güç sensörü üretim hatlarını iyileştirdi.

Firma Servisi

Shenzhen Test Technology Co. Ltd.Tech Ekibi, müşterilerin en kaliteli ürünleri zamanında almalarını, belirtilen tüm paketleme, etiketleme ve teslimat gereksinimlerinin doğru bir şekilde karşılanmasını sağlamak için iyi eğitilmiştir.

Eşsiz tasarım ve istikrarlı kalite ile birleştiğinde, hem Yurtiçi hem de Yurtdışında tanınmış bir üne kavuştuk, birçok uluslararası markalı Şirket karşılıklı işbirliği için bize geldi.

Testeck her zaman minnettar bir yürekle yoluna devam edecek ve dünyanın her yerinden müşterilerimiz, acentelerimiz ve distribütörlerimizin desteği için teşekkür ederiz.
OEM / ODM gereksinimlerinden herhangi birini memnuniyetle karşılıyoruz ve ayrıca Özelleştirilmiş Hizmet sunuyoruz, yeni ürünler geliştirmek için özel distribütörümüz ve ortak araştırmamız olmaya hoş geldiniz.

Çin Testeck. Ltd. şirket Profili 0

Şirket takım

Çin Testeck. Ltd. şirket Profili 0

Testeck. Ltd.
Bina 3, Güvenlik akıllı Endüstri Parkı, No.171 gongchang Yolu, Guangming Yeni Bölgesi, Shenzhen şehri, Guangdong Eyaleti
Tel:86--13689565278
Mobile Site Privacy Policy Çin iyi kalite RTD Sıcaklık Sensörü Tedarikçi. © 2021 - 2022 rtdtempsensor.com. All Rights Reserved.