Tel:
Testeck. Ltd.
Testeck. Ltd.

Testek Ltd.

Sıcaklık sensörü ve düşük dumanlı halojen içermeyen alev geciktirici yüksek sıcaklık kablosu üreticisi:www.testeck.com/

Ana sayfa ÜrünlerBimetal Termometre

Wss411 IP55 Kazan Borusu Uzatma Endüstriyel İçin Bimetal Termometre

Wss411 IP55 Kazan Borusu Uzatma Endüstriyel İçin Bimetal Termometre

  • Wss411 IP55 Kazan Borusu Uzatma Endüstriyel İçin Bimetal Termometre
Wss411 IP55 Kazan Borusu Uzatma Endüstriyel İçin Bimetal Termometre
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: TESTECK
Sertifika: CE,ISO
Model numarası: WSS-511
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 10
Fiyat: Agree
Ambalaj bilgileri: Özel ambalaj
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: Her ay 5000 parça
İletişim
Detaylı ürün tanımı
tasarım basıncı: ≤6.4Mpa Doğruluk sınıfı: Sınıf 1.5 (aralığın% 1.5'i)
Koruma sınıfı: IP55 / IP65 Termal tepki süresi: <40S
Arayüz boyutu: hareketli diş) sabit dişli, iç dişli ve standart olmayan özellikler ile özelleştirilebilir Bağlantı modu: Hareketli dış dişli hareketli iç dişli sabit dişli sabit flanş yüksük dişli yüksük flanşı
Vurgulamak:

Wss411

,

IP55 Bimetal Termometre

,

IP65 Bimetal Termometre

Wss411 IP55 Kazan Borusu Uzatma Endüstriyel İçin Bimetal Termometre
 
Bimetal termometre wss411 yüksek sıcaklık kazan borusu uzatma endüstriyel termometre
 
1. Amaç
Bimetal termometre, orta ve düşük sıcaklıkları ölçmek için uygun bir tür yerinde algılama endüstriyel alettir, doğrudan gaz, sıvı ve buhar sıcaklığını ölçmek için kullanılabilir.Canlı kontaklı bimetal termometre, güç kaynağını kesmek için otomatik olarak bir kontrol sinyali gönderebilir veya çalışma sıcaklığı belirli bir değeri aştığında bir alarm verebilir.
Bimetal termometrenin cıva tehlikesi olmaması, kolay okuma, sağlamlık ve titreşim direnci gibi avantajları vardır ve endüstriyel cam cıva termometrelerinin yerini alabilir ve endüstri ve bilimsel araştırma departmanlarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Bimetal termometreler üç türe ayrılır: sıradan tip, dış mekan tipi ve korozyon önleyici tip.Sıradan kabuk, demir sac ile elektroliz edilir ve koruyucu boru, genel durumlarda iç mekan kullanımı için uygun olan paslanmaz çelikten yapılmıştır.Dış kabuk alüminyum altından yapılmıştır ve koruyucu boru ve bağlantı sütununun tamamı, ideal sızdırmazlık performansı ile paslanmaz çelikten yapılmıştır.İç ve dış mekan uygulamaları ile genel korozyon direnci gerektiren yerler için uygundur.Korozyon önleyici kabuk tamamen paslanmaz çelik koruyucu boru kullanır.Bağlantı sütunu molibden titanyumdan yapılabilir ve bağlantı parçası, çoğu korozif ortam ve gazların ölçümü için uygun olan sızdırmazlık maddesi ile sağlanır.
 
 
II.Yapı prensibi
Bimetal termometrenin sıcaklık algılama elemanı, bir ucu sabit, diğer ucu (serbest uç) mandrele bağlanan ve eksenel termometrenin göstergesi doğrudan mandrel üzerine monte edilen çok turlu düz dişli şekilli bimetalik bir levha kullanır.Radyal yapı termometresinin göstergesi, bir köşe yayı vasıtasıyla mandrele bağlanır.Sıcaklık değiştiğinde, sıcaklık algılama elemanının serbest ucu döner ve gösterge, kadran üzerinde ölçülen ortamın sıcaklığındaki değişikliği belirtmek için mandrel tarafından hareket ettirilir.
 
Elektrikli kontak termometresi, hareketli bir kontak ile donatılmış bir işaretçiye sahiptir ve sabit kontak, sıcaklık değişiklikleri ile işaretçi kontağının dönmesine izin verir.Sıcaklık ayarlanan değere ulaştığında, kontak kapanır ve otomatik kontrol ve alarm amacına ulaşmak için bir sinyal gönderir.
 
III.Bimetal termometrenin özellikleri
Bimetalik termometreler hızlı tepki, küçük boyut, ideal doğrusallık ve kararlılık gibi avantajlara sahiptir.
 
Bimetal termometre, normal kullanımda, normalde altı ayda bir, düzenli olarak bakıma alınır ve onarılır.Temasın güvenilirliğini etkilemek için, elektrik temaslı termometre, güçlü titreşim altındaki uygulamalar için uygun değildir.
Bimetal termometre, açık kaptaki ortamın sıcaklığını ölçmek için uygun değildir ve şarjlı kontak termometre, iş şokunun büyük olduğu kontrol devresi için uygun değildir.
 
Bimetal termometrenin depolanması, kullanımı, montajı ve nakliyesinde koruyucu tüp ile çarpışmayı önlemek için özen gösterilmelidir.Koruyucu teknenin bükülmesine veya deforme olmasına veya ölçüm aletinin anahtar olarak kullanılmasına izin verilmez.
 
Ölçülen ortama batırılmış bimetal termometre koruma tüpünün uzunluğu, normalde 98 mm'den büyük olan sıcaklık algılama elemanınınkinden daha büyük olmalıdır ve daldırma uzunluğu 0-50 ℃ aralığında 152 mm'den büyük olmalıdır; ölçüm doğruluğu.
 
IV.Form benKurulum ve düzeltmeation
Gerçek üretim ihtiyaçlarını karşılamak için, bimetal termometreler farklı montaj ve sabitleme şekillerine sahiptir: esnek dış dişli boru bağlantıları, esnek iç dişli boru bağlantıları, sabit dişli bağlantılar, yüksük dişli bağlantılar, yüksük flanş bağlantıları ve sabit flanşlar.
 
V. PArameters bimetal termometre

Ürün modelWSS-401/411 Bimetal TermometreÖlçüm aralığı-40-600 derece

Arama çapı

 

100MM (60MM, 150MM, vb. Özelleştirilebilir)Doğruluk sınıfı

Sınıf1.5
 

Sıcaklık ölçüm çubuğunun çapı10MM (diğer çaplarda borular özelleştirilebilir)Material nın-nin sıcaklık ölçüm çubuğuPaslanmaz çelik
Arayüz boyutuM27X2 (esnek dişli), sabit dişli iç dişli ve standart dışı özellikler özelleştirilebilir

Termal tepki süresi

 

<40S
Koruma dereceIP55Bağlantı yöntemiSabitleme tertibatı olmadan, hareketli dıştan dişli, hareketli içten dişli, sabit dişli, sabit flanş yüksüklü dişli, yüksük flanşı

 
V. Kurulum çizimi ve yapı çizimi
 
Wss411 IP55 Kazan Borusu Uzatma Endüstriyel İçin Bimetal Termometre 0
 

İletişim bilgileri
Testeck. Ltd.

İlgili kişi: ALix

Tel: 13689565278

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin
Testeck. Ltd.
Bina 3, Güvenlik akıllı Endüstri Parkı, No.171 gongchang Yolu, Guangming Yeni Bölgesi, Shenzhen şehri, Guangdong Eyaleti
Tel:86--13689565278
Mobile Site Privacy Policy Çin iyi kalite RTD Sıcaklık Sensörü Tedarikçi. © 2021 - 2022 rtdtempsensor.com. All Rights Reserved.